bydlení
- Reklama -magazín

Víte, kde se obrátit ohledně geometrických plánů nebo inženýrské geodezie?

spot_img

Služby geodeta občas potřebuje většina z nás. Jde o oblast, které nerozumíme, často vůbec nevíme, co vše můžeme u geodézie poptávat, na co vše se zaměřuje… V případě, že potřebujete pomoct s geometrickými plány, inženýrskou a speciální geodezií nebo geodetickou dokumentací skutečného provedení, s důvěrou se obraťte na pana Ing. Miloslava Kubína.

Geodetická kancelář Kolín

Na webových stránkách geodet-kolin.cz najdete geodetickou kancelář z Kolína, která má více než 20 – ti letou praxi v tomto oboru. Nejčastěji se zde obracejí s žádostí o služby zákazníci z regionu Kolín, Kutná Hora či Nymburk. Pokud máte zájem, je ale možné přijet kdekoli v rámci České republiky.

Očekávat můžete komplexní geodetické služby, při jejichž výkonu jsou používány nejnovější technologie pro precizní zpracování. Geodetická kancelář má bohaté zkušenosti s dodávkou geodetických služeb, při realizaci významných projektů. Mnoho stálých zákazníků, kteří se opakovaně vrací, je také důkaz toho, že jde o kvalitní společnost. Počítat můžete s vysokou úrovní odvedené práce, slušným jednáním.

Firma jde s dobou a stále se rozvíjí, zdokonaluje a zajímá se o novinky na poli geodezie.

Poptávat můžete např.:

Geometrické plány – této oblasti se geodet Kolín věnuje na samostatných webových stránkách geodet-katastr.cz.

Inženýrská a speciální geodezie – řeší úkony související s budováním vytyčovacích sítí, kontrolním měřením prostorové polohy stavebních objektů či vyhotovením odborné dokumentace.

Geodetická dokumentace skutečného provedení (GDSPS) – je zpracována na základě měření předmětných objektů geodetickými metodami. Zhotoven je výkres s vyobrazenými tvary objektů dle skutečného zaměření včetně uvedení skutečných rozměrů a seznamu souřadnic.

Vytyčování staveb a hranic pozemků – na zemský povrch je vyznačena hranice pozemku dle toho, ja je evidována v katastru nemovitostí.

Mapové podklady pro projektanty – mapový podklad informuje projektanta o charakteru území, kde je plánována výstavba nebo jiné úpravy.

Více na geodet-kolin.cz.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora